Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Type
uk: Тип

en: Path
uk: Шлях

en: Default front page
uk: Головна сторінка

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
uk: Шлях '%path' або некоректний, або відсутній доступ до нього.

en: The path '%path' has to start with a slash.
uk: Шлях '%path' має починатися з похилої риски.
