Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Type
vi: Kiểu

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Default front page
vi: Trang trước mặc định

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
vi: Đường dẫn '%path' không hợp lệ, hoặc bạn không có quyền truy cập vào trang này.
