Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: The directory %directory does not exist.
sk: Priečinok %directory neexistuje.

en: The directory %directory is not writable.
sk: Do priečinka %directory sa nedá zapisovať.

en: License key
sk: Licenčný kľúč

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
sk: Nechajte prázdne a orezaná verzia plného textu sa použije ako zhrnutie.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
sk: Adresár %directory neexistuje alebo nie je zapisovateľný.
