Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.5) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Default
eo: Defaŭlto

en: The directory %directory does not exist.
eo: La dosierujo %directory ne ekzistas.

en: Not enabled
eo: Malŝaltita

en: The directory %directory is not writable.
eo: Ne eblas skribi en dosierujo %directory.
