Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Default
pt: Predefinido

en: The directory %directory does not exist.
pt: O diretório %directory não existe.

en: Not enabled
pt: Inativo

en: The directory %directory is not writable.
pt: Não é possível escrever no diretório %directory.
