Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Default
ta: இயல்பான

en: The directory %directory does not exist.
ta: %directory  என்ற அடைவு காணப்படவில்லை

en: Not enabled
ta: செயலாக்கத்தில் இல்லை

en: The directory %directory is not writable.
ta: அடைவு %directory எழுதப்படக்கூடியதல்ல.
