Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Default
cs: Výchozí

en: The directory %directory does not exist.
cs: Adresář %directory neexistuje.

en: Not enabled
cs: Nepovolen

en: The directory %directory is not writable.
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat.
