Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Default
cy: Diofyn

en: Not enabled
cy: Heb ei alluogi

en: The directory %directory is not writable.
cy: Nid yw cyfeiriadur %directable yn ysgrifenadwy.
