Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Default
da: Standard

en: The directory %directory does not exist.
da: Mappen %directory eksisterer ikke.

en: Not enabled
da: Ikke aktiveret

en: The directory %directory is not writable.
da: Der kan ikke skrives til mappen %directory.
