Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Default
et: Vaikimisi

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud

en: The directory %directory is not writable.
et: Kataloogil %directory puuduvad kirjutamisõigused.

en: Legacy
et: Pärand
