Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Default
eu: Lehenetsia

en: The directory %directory does not exist.
eu: %directory direktorioa ez dago.

en: Not enabled
eu: Ezgaitua

en: The directory %directory is not writable.
eu: %directory direktorioan ezin da idatzi.
