Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Default
fil: Pamantayan

en: The directory %directory does not exist.
fil: Hindi pa nalilikha ang direktoryong %directory
