Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Confirm
fr: Confirmer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enabled
fr: Activé

en: Default
fr: Par défaut

en: The directory %directory does not exist.
fr: Le répertoire %directory n'existe pas.

en: Not enabled
fr: Non activé

en: The directory %directory is not writable.
fr: Le répertoire %directory n'est pas accessible en écriture.

en: Legacy
fr: Héritage

en: Unknown error.
fr: Erreur inconnue.
