Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
hi: सुनिश्चित

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: The directory %directory does not exist.
hi: निर्देशिका %directory अस्तितव में नही है|
