Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Default
hr: Zadano

en: The directory %directory does not exist.
hr: Direktorij %directory ne postoji.

en: Not enabled
hr: Nije omogućeno

en: The directory %directory is not writable.
hr: U direktorij %directory se ne može pisati.
