Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: The directory %directory does not exist.
hu: %directory könyvtár nem létezik.

en: Not enabled
hu: Nincs engedélyezve

en: The directory %directory is not writable.
hu: %directory könyvtár nem írható.

en: License key
hu: Licenckulcs

en: Unknown error.
hu: Ismeretlen hiba.
