Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Confirm
ja: 確認

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: Default
ja: デフォルト

en: The directory %directory does not exist.
ja: ディレクトリー %directory が存在しません。

en: Not enabled
ja: 無効

en: The directory %directory is not writable.
ja: ディレクトリー %directory が書き込み可能ではありません。

en: Legacy
ja: レガシー
