Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: Default
jv: Gawan

en: The directory %directory does not exist.
jv: Direktori %directory ora ana.

en: Not enabled
jv: Ora bisa

en: The directory %directory is not writable.
jv: Direktori %directory ora bisa ditulisi.
