Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Default
lv: Noklusējuma

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: The directory %directory is not writable.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma.

en: Legacy
lv: Mantojums
