Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enabled
oc: Activat

en: Default
oc: Per defaut

en: The directory %directory does not exist.
oc: Lo repertòri %directory existís pas.

en: Not enabled
oc: Pas activat

en: The directory %directory is not writable.
oc: Lo repertòri %directory es pas accessible en escritura.

en: Legacy
oc: Ereitatge
