Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: The directory %directory does not exist.
ug: %مۇندەرىجە مۇندەرىجە مەۋجۇت ئەمەس.

en: Not enabled
ug: ئېچىلمىغان
