Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Default
ur: طے شدہ

en: The directory %directory does not exist.
ur: ڈائیریکٹری %directory موجود نہیں ہے۔
