Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.7) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Default
ast: Predefiníu

en: The directory %directory does not exist.
ast: La carpeta %directory nun esiste.

en: Not enabled
ast: Ensin activar

en: The directory %directory is not writable.
ast: Nun puedo escribir na carpeta %directory
