Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.7) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: Default
bg: По подразбиране

en: The directory %directory does not exist.
bg: Директорията %directory не съществува.

en: Not enabled
bg: Неактивен

en: The directory %directory is not writable.
bg: Директорията %directory е без права за запис.

en: Legacy
bg: Приемственост
