Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.7) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Default
gl: Predeterminado

en: The directory %directory does not exist.
gl: O directorio %directory non existe.

en: Not enabled
gl: Desactivado

en: The directory %directory is not writable.
gl: Non se pode escribir no cartafol %directory.

en: Legacy
gl: Herdanza
