Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.7) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enabled
vi: Bật

en: Default
vi: Mặc định

en: The directory %directory does not exist.
vi: Thư mục %directory không tồn tại.

en: Not enabled
vi: Không bật

en: The directory %directory is not writable.
vi: Thư mục %directory là không thể ghi.

en: Legacy
vi: Di sản

en: Unknown error.
vi: Lỗi không rõ.
