Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Default
am: ነባሪ

en: Not enabled
am: ያልነቃ

en: The directory %directory is not writable.
am: %directory የተስኘው ማውጫ መጻፍ አያስችልም።
