Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.7) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Not enabled
bn: অকার্যকর
