Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.7) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: The directory %directory does not exist.
bs: Direktorij %directory ne postoji.

en: Not enabled
bs: Nije omogućen
