Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.7) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Default
nl: Standaard

en: The directory %directory does not exist.
nl: De map %directory bestaat niet.

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: The directory %directory is not writable.
nl: Map %directory is niet schrijfbaar.

en: Legacy
nl: Erfenis

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.
