Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.7) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Default
sl: Privzeto

en: The directory %directory does not exist.
sl: Mapa %directory ne obstaja.

en: Not enabled
sl: Ni omogočeno
