Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.7) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Default
te: అప్రమేయం

en: The directory %directory does not exist.
te: %directory అనే సంచయం ఉనికిలో లేదు.
