Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.7) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Default
uk: Базово

en: The directory %directory does not exist.
uk: Каталогу %directory не існує.

en: Not enabled
uk: Вимкнено

en: The directory %directory is not writable.
uk: Каталог %directory недоступний для запису.

en: Legacy
uk: Сумісність

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.

en: PHP DOM extension
uk: Розширення PHP DOM
