Seven (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Header
ps: سرۍ

en: System
ps: سيستم

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: New
ps: نوی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: mobile
ps: موبایل

en: Seven
ps: اوه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Text Formats
ps: متن بڼې
