Seven (1.0.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Version
ur: ورژن

en: unpublished
ur: غیر شائع شدہ

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to parent page
ur: پیرنٹ پیج پر جائیے

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: PHP
ur: پی ایچ پی

en: Header
ur: ہیڈر

en: System
ur: نظام

en: Forum
ur: فورم

en: ›
ur: ‹
