Seven (1.0.0) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Version
eu: Bertsioa

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Database
eu: Datu-base

en: Header
eu: Goiburua

en: Up
eu: Gora

en: System
eu: Sistema

en: Forum
eu: Foroa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: New
eu: Berriak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: mobile
eu: mugikorra

en: wide
eu: zabalera

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Text Formats
eu: Testu formatuak
