Seven (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (50 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Version
hu: Verzió

en: unpublished
hu: rejtett

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Updated
hu: Frissítve

en: n/a
hu: n. a.

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Web Server
hu: Webkiszolgáló

en: Database
hu: Adatbázis

en: Header
hu: Fejléc

en: Up
hu: Fel

en: System
hu: Rendszer

en: Forum
hu: Fórum

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Topics
hu: Témák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: New
hu: Új

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Memory limit
hu: Memóriakorlát

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: mobile
hu: mobil

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: wide
hu: széles

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Last Cron Run
hu: Az időzítő utolsó lefutása

en: Drupal Version
hu: Drupal verzió

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create_content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: Seven settings
hu: Seven beállítások

en: Book outline for @book.title
hu: @book.title könyvvázlata

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: Primary tabs display toggle
hu: Elsődleges fülek megjelenítésének ki-/bekapcsolása

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: Pre-content
hu: Tartalom előtti

en: By @author @time ago
hu: @author által @time ideje

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: General System Information
hu: Általános tudnivalók a rendszerről

en: An error occurred while trying to preview the media. Please save your work and reload this page.
hu: Hiba történt a média előnézete közben. Javasolt kimásolni az összes nem mentett munkát erről az oldalról, majd újra kell tölteni ezt az oldalt.
