Seven (1.0.0) - en to sv translation catalogue (44 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: unpublished
sv: ej publicerad

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Last post
sv: Senaste inlägg

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Web Server
sv: Webbserver

en: Database
sv: Databas

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Up
sv: Upp

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Topics
sv: Ämnen

en: Posts
sv: Inlägg

en: New
sv: Ny

en: Tabs
sv: Flikar

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Memory limit
sv: Minnesgräns

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: mobile
sv: mobil

en: Pagination
sv: Paginering

en: wide
sv: bred

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Text Formats
sv: Textformat

en: Last Cron Run
sv: Senaste körningen av schemalagda aktiviteter

en: Drupal Version
sv: Version av Drupal

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sv: Du har inte skapat någon innehållstyp ännu. Gå till sidan <a href="@create_content">skapa innehållstyp</a> för att lägga till en ny innehållstyp.

en: Seven settings
sv: Inställningar för Seven

en: Book traversal links for
sv: Genomkorsande boklänkar för

en: Primary tabs display toggle
sv: Växla visningsläge av primära länkar

en: Page @items.current
sv: Sida @items.current

en: By @author @time ago
sv: Av @author @time sedan

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: An error occurred while trying to preview the media. Please save your work and reload this page.
sv: Ett fel uppstod när du försökte förhandsgranska media. Spara ditt arbete och ladda om den här sidan.
