Seventeen (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Font size
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಗಾತ್ರ

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Font family
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಪರಿವಾರ
