Seventeen (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང

en: Font family
bo: ཡིག་གཟུགས་ཁོངས་གཏོགས

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
