Seventeen (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Always
da: Altid

en: Never
da: Aldrig

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Extra
da: Ekstra

en: Close
da: Luk

en: Font size
da: Skriftstørrelse

en: Font family
da: Skriftfamilie

en: custom
da: tilpasset

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
da: Et simpelt, en-spaltet og tabelløst administrationstema uden fast bredde.

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: - Default -
da: - Standard -

en: Pre-content
da: Præindhold
