Seventeen (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Close
et: Sulge

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
et: Lihtne ühe tulbaga tabeliteta muutlaiusega administreerimise teema.

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Pre-content
et: Sisueelne
