Seventeen (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Close
hi: बंद करे

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
