Seventeen (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Never
hr: Nikada

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
hr: Jednostavni administracijski predložak u jednom stupcu, bez tablica i prilagodljive širine

en: Highlighted
hr: Istaknuto
