Seventeen (8.x-1.4) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Always
it: Sempre

en: Never
it: Mai

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Close
it: Chiudi

en: Font size
it: Dimensione del carattere

en: custom
it: personalizzato

en: Container width
it: Larghezza contenitore

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
it: Un semplice tema con una colonna, senza tabelle e a larghezza fluida.

en: Highlighted
it: Evidenziato
