Seventeen (8.x-1.4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Help
mr: मदत

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Extra
mr: अधिक(Extra)

en: Close
mr: बंद
