Seventeen (8.x-1.4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Never
ps: هيڅکله

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Close
ps: تړل
