Seventeen (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Never
sl: Nikoli

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Close
sl: Zapri
