Seventeen (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Close
th: ปิด

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
