Seventeen (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Close
cs: Zavřít

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Font family
cs: Řez písma

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
cs: Jednoduché, jednosloupcové, beztabulkové, administrační téma s proměnlivou šířkou

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
